Top 3 gry dla prawdziwych miłośników sportu

Sport staje się czasem sensem życia. Jest to zdrowe hobby, ponieważ działa profilaktycznie, jeśli chodzi o bóle kręgosłupa. Zachowanie właściwej sprawności ruchowej pokaże swoje efekty w podeszłym wieku. Seniorzy nie są jednak grupą zatrzymującą się w swych poczynaniach, o nie! Wręcz przeciwnie — ze względu na nieistniejący już etat mają nieograniczoną ilość  minut w ciągu dnia. Czyni ich to wspaniałymi sportowcami, szczycących się regularnymi treningami.

Kinect Sports

Gra kompatybilna z konsolą Xbox 360. Kontroler ruchu idealnie odwzorowuje ruchy. Dzięki tej funkcji możemy uprawiać sport w zaciszu domowym. Różne dyscypliny dostępne w grze pozwolą na znalezienie czegoś dla siebie. Boks, kręgle, siatkówka plażowa, lekkoatletyka, piłka nożna i tenis stołowy to imponujący zakres, który zapewnia nieustającą rozrywkę. 

Ćwicząc, najlepiej jest skupić się na wszystkich partiach ciała. Mięśnie głęboko ukryte mogą być znaczące. Nikt w trakcie pobytu na siłowni nie zastanawia się, czy ćwiczy mięśnie odpowiadające za prawidłową postawę ciała lub wspomagające kręgosłup. Płyta z grą wymusi ćwiczenie różnych partii ciała. Gdy jedna dyscyplina zacznie wiać nudą, można zmienić na inną. Wtedy nie tylko zapewnimy sobie bezustanną zabawę, ale nieświadomie będziemy uprawiać sport. Osoby mające problem z motywacją powinny być zadowolone z tego produktu. Najciężej jest zacząć. Po rozpoczęciu treningu szybko odczujemy pozytywne skutki w postaci endorfin i niepostrzeżenie przyzwyczaimy się do regularnych ćwiczeń fizycznych.

Spike Volleyball 

Gra kompatybilna z konsolą PlayStation 4. Naprawdę dobra propozycja. Zmieniający się widok z kamery pozwala na dokładną widoczność. Po zdobyciu punktu możemy obejrzeć powtórkę w zwolnionym tempie, jak to ma miejsce podczas prawdziwego meczu. Pod zawodnikami drużyny pojawiają się znaczki w kolorowych kołach takie same jak na padzie. Dzięki podświetleniu wiemy jaki przycisk nacisnąć i jakim przeciwnikiem zagrać. Wiwat tłumu, gwizdek sędziego, rozmowa z trenerem to w teorii drobnostki. Jednak szczegóły decydują o tym, że gra odzwierciedla rzeczywistość. 

Fifa

istnieje kilka wersji tej gry. Opcje na Playstation lub PC to najbardziej lubiane wersje. Analogicznie do Spike Volleybay, Fifa 2017 (wersja komputerowa) jest to dobrze odwzorowana gra producenta EA Sports. Mamy do wyboru kilka trybów gry np. trening, swobodna gra albo kariera w postaci np. menedżera lub gwiazdy piłkarskiej. Jeśli chodzi o gwiazdę footballu, istnieje możliwość stworzenia postaci indywidualnie lub wybrania udostępnionej przez producenta gry osobowości, w którą pragniemy się wcielić. Warto wspomnieć, że gwiazdami są prawdziwi piłkarze! Granie całym zespołem lub jednym piłkarzem to kolejna zaleta, która pozwala na dopasowanie ustawień do preferencji. 

Wyzwania są  uatrakcyjnieniem gry. Ciekawym przykładem wyzwania dostępnego w grze, jest wymagający trener. Presja, aby trafić 2 bramki w towarzystwie jednej asysty, w ciągu 4 najbliższych meczów, jest trudna do zniesienia nawet w wirtualnym świecie! 

Piłka nożna jest sportem niezwykle często wybieranym podczas oglądania czy też uprawiania. Ciężko znaleźć mężczyznę, który nie jest w ogóle zainteresowany footballem. Zakłady bukmacherskie cieszą się popularnością, ponieważ szansa na wygranie zakładu, jest zdecydowanie wyższa niż wylosowanie zwycięskich liczb sławnego Lotto. Obserwacja i znajomość czołowych drużyn piłkarskich choć trochę zwiększa szansę na  właściwe obstawienie zakładu. Zakłady typu live pozwalają na postawienie zakładu w trakcie gry. Dzięki temu można sprawdzić, w jakiej formie obecnie są piłkarze i ocenić wynik meczu. 

Kasyna naziemne

To co prawda nie propozycja dla amatorów  jednak wytchnienie dla ich wycieńczonych treningiem ciał. Wypad do takiego miejsca jest równoznaczny z relaksem i tabunem nowych osobowości. ‘’ W zdrowym ciele zdrowy duch’’ można często usłyszeć. Jednak fizyczna otoczka to nie wszystko. Sprawność umysłowa jest również cenna. Liczenie, logiczne myślenie, analizowanie, szybkie myślenie i podejmowanie decyzji przydają się w życiu dorosłym. 

Gry hazardowe wymagają wprawienia mózg w najwyższe obroty. Poker to doskonały przykład. Wymaga wnikliwej obserwacji zachowań pozostałych graczy tak, aby przewidywać ich dalsze ruchy. Pokerowa twarz to gipsowa twarz, która nie zdradza żadnej emocji. Jest to kluczowe, żeby przeciwnik nie zorientował się, czy posiadamy korzystny układ kart. 

Oczywiście możliwe jest posłużenie się kasynem internetowym w celach zarobkowych, ale nie daje to tyle satysfakcji co pobyt w kasynie stacjonarnym. Miejsce to przepełnione jest niezwykłą atmosferą, ludźmi o skrajnie odmiennych osobowościach. Kontakt w cztery oczy ukróca poczucie samotności, a wyjście z domu sprawia, że problemy pozostawione zostają za drzwiami domu. Odpoczynek psychiczny jest czymś, co po prostu się należy. Złe samopoczucie wpłynie na niewłaściwe wykonywanie obowiązków w pracy. Konsekwencją może być pouczenie, a w najcięższych przypadkach — zwolnienie. Kasyna internetowe natomiast otwierają wiele możliwości, choć praca taka posiada swoją specyfikę. Jeśli zaś chcemy grać w kasynie online, warto sprawdzić listę najlepszych bonusów powitalnych w kasynach internetowych, które przydadzą się jeszcze zanim rozpoczniemy zabawę za własne pieniądze.