Jakie suplementy na uspokojenie?

Ostatnio dosłownie cały czas czujesz się niespokojny i widzisz wyraźnie, że ten stale odczuwalny niepokój odbija się (oczywiście w negatywny sposób) na jakości twojego życia? Zamiast więc dalej zmuszać się do życia w napięciu, spróbuj sobie z tym napięciem poradzić. Sięgnij po skuteczne suplementy na uspokojenie. Znajdziesz je w każdej aptece, a nieraz także i w drogeriach.

Najpierw zwróć swoją uwagę na zioła. Są to mocno niedoceniane środki, które pomimo swojego naturalnego pochodzenia potrafią wykazać się niejednokrotnie dużo lepszym działaniem niżeli agresywne preparaty wypełnione samą chemią. Nie wierzysz? Zwróć tylko uwagę na to, że w przypadku stosowania środków antykoncepcyjnych nie należy pić herbaty z dziurawca i zażywać żadnych preparatów z dziurawcem, gdyż ta niepozorna roślinka obniża skuteczność antykoncepcji i sprawia, że przestaje być ona dobrym zabezpieczeniem przed niechcianą ciążą.

W ziołach tkwi olbrzymia moc. Trzeba tylko tę moc wykorzystać w taki sposób, by osiągnąć swoje własne cele. Skoro więc zależy ci na pokonaniu stresu i zyskaniu uczucia uspokojenia, w pierwszej kolejności wypróbuj na sobie najzwyklejszą w świecie melisę – zioło znane wszystkim i w dawnych czasach pite przez wszystkich (na pewno przynajmniej przez twoją babcię!) na problemy z zasypianiem. Jeżeli nie lubisz ziołowych naparów, przyjmuj wybrane substancje pod postacią gotowych tabletek czy proszków.

Prawie wszystkie lepsze suplementy na uspokojenie zawierają właśnie pewne ilości melisy. Zioło to znakomicie koi nerwy i sprawia, że przestajesz aż tak bardzo myśleć o nurtujących cię sprawach czy problemach. Szybciej też zasypiasz i możesz spać dłużej oraz głębiej. Przy okazji wpływasz też pozytywnie na swój układ pokarmowy, ponieważ napary z melisy i tabletki z melisą są też często stosowane do radzenia sobie z różnymi problemami na tle żołądkowo-jelitowym.

Dowiedz się też, czy białko należy spożywać przed, czy po treningu.